Експрес-готівка під заставу авто від 3,5% на місяць
+38 (044) 403-02-31

Повідомте Ваш номер телефону, і ми Вам зателефонуємо протягом 30 хвилин.

Експрес-заявка на отримання кредиту під заставу авто:

*

* - обов'язково для заповнення

Про ломбард


Ломбард «Експрес-Готівка» - це компанія, що динамічно розвивається на ринку фінансових послуг України.

Ми з радістю та у найкоротший строк надамо Вам необхідну суму готівкою для реалізації будь-яких Ваших цілей, у тому числі для покриття непередбачених витрат, поповнення оборотних коштів бізнесу, фінансової підтримки у складних життєвих ситуаціях, чи, навпаки, для святкування приємних подій та здійснення заповітної мрії, як то, наприклад, подорожувати під час майбутньої відпустки.

Для того, щоб отримати позику готівкою, від Вас знадобиться мінімум зусиль - лише звернутися до одного з відділень ломбарду чи автоломбарду в Києві, Донецьку чи Хмельницькому, надати свій паспорт та ідентифікаційний код, та залишити ліквідний предмет застави на відповідальне зберігання у нашому сеймовому сховищі чи автостоянці, що охороняється. Після повернення отриманих грошових коштів залишиться сплатити процент за фактичний строк користування кредитом та отримати предмет застави знову у своє володіння.


Предметом застави може стати будь-яка цінна річ, яка не знадобиться Вам у побуті найближчим часом, але з якою Ви не готові розлучитися! Це може бути золота сережка чи каблучка, набір столового приладдя зі срібла, яким Ви користуєтеся під час сімейних урочистих зібрань лише кілька раз на рік, та, якщо знадобиться більш значна сума, Ваше авто може бути наданим в якості належної застави.

Наші експерти-оцінювачі здійснять для Вас швидко і якісно оцінку предмета застави та запропонують можливу суму позики. Якщо Ваші очікування виправдалися, залишається оформити і підписати необхідні документи, а також без зволікань отримати належну суму.

Пам'ятайте, в Ломбарді «Експрес-Готівка» будь-хто старший за 18 може швидко отримати необмежену суму готівкою в кредит під заставу виробів з дорогоцінних металів, колекційних монет, побутової та офісної техніки, годинників, мобільних телефонів, антикварних предметів, а також автомобілів.

Розкажіть друзям: